W ciągu dnia nic

W ciągu dnia nic

Informacje

Dodany: 2020-10-23
Kategoria: Mężczyzna

Tagi dla artykułu
W ciągu dnia nic

Monika... Moja najcudowniejsza, jedyna Monika! Odeszła na zawsze. A może...? Nie, to obłęd! Poraziła go ta myśl, aż usiadł na łóżku. Nerwy zaczęły dawać się we znaki. Czy spotkać ma mnie los Tomasza? Czy już oraz ja zaczynam fantazjować? Przecież tak dobrze pamiętam ostatnią rozmowę z rodzicami Moniki. Ich przeraźliwie smutne twarze.grób, oraz napis w kamieniu: Monika... Roger, pomóż mi, proszę! Tylko ty możesz mnie uratować! Potrzebuję cię tak bardzo, Roger...! W końcu chyba zasnąłem.zaraz poderwałem się znowu. Ten sen, te słowa jak na jawie. Zacząłem rozglądać się dokoła w moim własnym pokoju w pierwszej chwili wydawał mi się zupełnie obcy. (sprawdź na sex telefon) Monika! Mówiła do mnie! Nie...to znowu sen, nieprzyjemny, rozdrapujący rany sen. Czy nikiedy się od nich nie wyzwolę? Wstałem oraz poszedłem do kuchni. Odkręciłem kurek oraz pozwoliłem wodzie płynąć kilka długich chwil. Do szklaneczki wrzuciłem jeszcze kostki lodu. Jednym haustem wypiłem pierwszą szklankę, potem drugą. Woda zadziałała orzeźwiająco. Znowu nie mogłem zasnąć.

Następnego ranka wstałem bardzo wcześnie. Słońce zaglądało radośnie do pokoju, ale ja daleki byłem od dobrego nastroju. Szybko coś przekąsiłem, wypiłem dwie filiżanki mocnej kawy oraz wyszedłem do pracy.

W ciągu dnia nic szczególnego się nie wydarzyło. Dopiero potem, kiedy już byłem w drodze do domu, przeżyłem prawdziwy szok. Właśnie kierowałem się ku rynkowi, mój wzrok przemykał po okolicznych uliczkach jakby z przyzwyczajenia, w poszukiwaniu kogoś.

Top