Nie wszyscy ludzie

Nie wszyscy ludzie

Informacje

Dodany: 2020-01-29
Kategoria: rozrywka

Nie wszyscy ludzie

Zobaczysz że w ten sposób poczujesz się lepiej.

Wróżba od tarota: Cesarzowa- położenie normalne

Większość osób, które Cię otacza jest naprawdę w porządku. Możesz na nich polegać, dobrze Ci życzą. Oczywiście znajdą się także chwasty, chcące na Tobie żerować, zazdrosne o wszystko. Na szczęście osoby życzliwe są w przewadze, dzięki czemu masz na kogo liczyć w razie potrzeby.

Wróżba od tarota: Cesarz położenie normalne

Są w Twym towarzystwie osoby zazdroszczące Ci sukcesów, czekające na każde potknięcie. Udają oni wspaniałych znajomych na których możesz liczyć, podczas gdy w rzeczywistości obgadują Cię za plecami. Musisz ustalić, które to osoby i się od nich odciąć. Na szczęście masz także kilka osób na których naprawdę możesz polegać.

Wróżba od tarota: Rydwan – położenie normalne

Nie wszyscy ludzie, którzy Cię otaczają należą do życzliwych. Nie brakuje takich, którzy chcieli by Cię wykorzystać, zadają się z Tobą tylko w określonych celach. Najlepiej się ich pozbądź. Ustalenie którzy to, zajmie trochę czasu, ale będzie warto, gdyż takie chwasty mogą zaszkodzić w wielu sytuacjach.

Wróżba od tarota: Sprawiedliwość- położenie normalne

Jak to w życiu bywa, otaczają Cię zarówno ludzie życzliwi, którym zazdrość jest obca, jak i tacy, którzy najchętniej urwali by Ci głowę. Jedyne co możesz uczynić, to starać się ustalić, którzy są obłudni i przestać się z nimi zadawać. Pozwoliło by to na oczyszczenie atmosfery wokół Twej osoby.

Wróżba od tarota: pustelnik położenie normalne

Umiesz dobierać sobie znajomych, dlatego też wyraźna większość ludzi z Twego otoczenia należy do życzliwych. Tego się trzymaj, lepiej mieć mniej znajomych, ale takich na których możesz polegać, niż posiadać „przyjaciół” na każdym kroku, nie mogąc na nich liczyć.

Wróżba od tarota: Koło Fortuny położenie normalne

Otaczają Cię w większości ludzie życzliwi, pośród nich znajduje się parę chwastów, żyjących zazdrością i obgadujących Cię. Na szczęście w skutek zbiegów okoliczności wyjdzie na jaw, o kogo chodzi i pozbędziesz się tych osób z Twego życia.

Wróżba od tarota: Moc – położenie normalne

Większość ludzi z Twego towarzystwa życzy Ci dobrze. Dlatego można stwierdzić że otaczają Cię życzliwi ludzie. Oczywiście znajdą się też tacy, z którymi lepiej byłoby się nie zadawać. Obserwuj niektóre sytuacje, a na pewno dowiesz się o kogo mi chodzi. Zerwij z nimi kontakt, obłudnicy nie są Ci potrzebni.

Wróżba od tarota: (poznaj sex elefon) wisielec- położenie normalne

Spore grono Twoich znajomych to ludzie nie warci uwagi. Z pozoru mili i życzliwi, za plecami Cię obgadują, a w głębi duszy cieszą z każdego Twego niepowodzenia. Po co oni są Ci potrzebni? Musisz ustalić o kogo chodzi i zerwać kontakt z tymi osobami. Poczujesz się dzięki temu znaczniej lepiej, a w Twym życiu nikt nie będzie mieszał.

Top