Twa partnerka

Twa partnerka

Obawiasz się, że Twa kobieta już Cię nie akceptuje i szuka innego partnera. Nic takiego nie miało miejsca, mimo wszystko postaraj się rozdzielić swe życie zawodowe od prywatnego. Staraj się być milszy dla niej. To sprawi że Wasz związek odżyje na nowo.

Jaką kartę zobaczyła wróżka w kartach tarota:a: Wieża położenie normalne

Twa partnerka jest osobą o wybuchowym charakterze. Często świadomie potrafi zranić, aby za chwilę przepraszać za swoje zachowanie. Wydaje Ci się czasami że to przez Ciebie tak się dzieje, lecz prawda jest taka że nie ma sensu się obwiniać. Osoby o jej charakterze są bardzo nieprzewidywalne, w przypływie chwili może stać się coś co zniszczy Wasz związek. Musisz spróbować jakoś do niej dotrzeć, używaj spokojnych i wyważonych argumentów, ale jeśli będzie trzeba, postaw sprawę na ostrzu noża. Nie możesz jej na zbyt wiele pozwolić.

Jaką kartę zobaczyła wróżka w kartach tarota:a: Diabeł położenie normalne

Mam dla Ciebie przykrą wiadomość. Partnerka Cię nie zaakceptuje na dłuższą metę, ten związek nie ma sensu. Musisz się zacząć godzić z tym, że nie jesteście dla siebie stworzeni. Zresztą ona nie jest stworzona dla nikogo, gdyż zdradzała każdego z dotychczasowych partnerów, chociaż oczywiście się do tego nie przyznaje. Jest świetną manipulatorką, potrafi odwrócić kota ogonem. W rzeczywistości patrzy tylko na swoje dobro i nie stać jej na wyższe uczucia. Nie zasługuje na kogoś takiego jak Ty. Znajdź sobie inną kobietę, przy której zaczniesz czuć się potrzebny.

Jaką (popularny sex telefon) kartę zobaczyła wróżka w kartach tarota:a: Śmierć położenie normalne

W Waszym związku nie dzieje się najlepiej. Coraz mniej się ze sobą rozumiecie, uczucie które było kiedyś miedzy Wami jakby wygasło, zastąpiła je monotonia. Kobieta Cię nie zdradza, jednak musicie zrobić wszystko, aby związek odżył na nowo, gdyż w innym wypadku zawiśnie na włosku. Postaraj się wprowadzić coś nowego do Waszego życia. Ona to doceni, również będziesz mógł liczyć z jej strony na większe zrozumienie.

Jaką kartę zobaczyła wróżka w kartach tarota:a: Cesarzowa położenie normalne

Twoja kobieta jest osobą, z którą można zarówno poważnie porozmawiać jak i dobrze się bawić. Przywiązuje dużą uwagę do wyglądu zewnętrznego, ma sporo przyjaciół co wzbudza Twoją zazdrość i rodzi podejrzenia. Jednak niepotrzebnie się martwisz. Ona jest osoba odpowiedzialną, wie że skok w bok to najgorsze świństwo jakie można zrobić drugiemu człowiekowi. Tak więc niech zazdrość ustąpi optymizmowi, kiedy ona świetnie się bawi i dobrze ubiera, Ty rób to samo. Polepszycie w ten sposób Wasze relacje.

Jaką kartę zobaczyła wróżka w kartach tarota:a: Kapłan położenie normalne

Musisz zacząć bardziej doceniać swoją kobietę, zamiast być wobec niej podejrzliwy. Jest ona przecież dobrą partnerką, mogłeś na nią liczyć w wielu sytuacjach, nie zasłużyła obecnie na takie traktowanie.

Top